Pristatymas

Prekes galite atsiimti patys nemokamai mūsų biure Alytus Naujoji 42-1. Jums patogiu metu darbo dienomis nuo 09:00 iki 18:00 val. Dėmesio! Galite atvykti atsiimti užsakymą tik gavę pranešimą telefonu, jog Jūsų prekės paruoštos atsiimti. 

Užsakymų pristatymo terminai. Daugiau nei 90% užsakymų, užsakytų darbo dienomis iki 13 val. paruošiame ir išsiunčiame tą pačią dieną . Pristatysime per 1-3 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu, su kurjeriu arba į terminalus bei paštomatus.  Alytaus mieste, gavus apmokėjimą, prekes pristatome per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo dienos.

Nemokamas pristatymas. Prekės pristatomos nemokamai pasirinkus Jums patogų pristatymo būda, tai gali būti atsiėmimas Lietuvos pašto skyriuje arba pristatymas Jūsų nurodytu adresu iki pat durų, jeigu pirksite prekių už 39 € ar didesnę sumą. Nemokamas prekių pristatymas pritaikomas automatiškai kai pirkinių suma pasiekia 39 eurų ribą.

Prekes siunčiame tik Lietuvos teritorijoje. Prekių pristatymas kainuoja 1,99- 2.99€, jei prekių suma neviršija 39 €.    

Dėl prekių siuntimo į Kuršių Neriją prieš patvirtindami užsakymą susisiekite su mumis elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu 8 672 32373. Prekių pristatymo sąlygos į Kuršių Neriją derinamos individualiai. 


Pasirinkus šį būdą, prekės bus pristatytos į pasirinktą pašto skyrių su LPEXPRESS kurjerių tarnyba. Tai patogu, nes siuntą galite pasiimti Jums patogiu laiku. Apie pristatytą siuntą gausite pranešimą iš Lietuvos pašto, Jums tereikės atvykti atsiimti siuntos. Butina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių su LPEXPRESS kurjerių tarnyba.


 
 Atsiimkite prekes iš Jums patogiausio LP Express terminalo - pasirinkus šį pristatymo būdą Jūsų užsakytos prekės per 1-2 darbo dienas bus pristatytos į Jūsų pasirinktą LP Express terminalą. Patogu kadangi iš terminalo siuntą galite atsiimti 24 val. per parą. 

Apie pristatytą siuntą į Jūsų pasirinktą terminalą gausite pranešimą SMS žinute.
Visi LPexpress terminalai šioje nuorodoje: www.lpexpress.lt


Atsiimkite prekes iš Jums patogiausio Omniva paštomato - pasirinkus šį pristatymo būdą Jūsų užsakytos prekės per 1-2 darbo dienas bus pristatytos į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą. Patogu kadangi iš paštomato siuntą galite atsiimti 24 val. per parą. 

Apie pristatytą siuntą į Jūsų pasirinktą paštomatą gausite pranešimą SMS žinute.
Visi Omniva paštomatai šioje nuorodoje: www.omniva.lt


Turite daugiau klausimų? susisiekite su mumis telefonu +370672 32373 arba elektroniniu paštu [email protected] atsakysime Jums nedelsiant.

Krepšelis